Šī ir vieta, kur pārdot savu biznesu, iekārtas vai
domēnu un piesaistīt investīcijas

Investoriem

MANI INTERESĒ:
Lūdzam atzīmēt vienu vai vairākas nozares:*
Ražošana
Celtniecība
Tirdzniecība
Pakalpojumi
Lauksaimniecība
Ēdināšana
Medicīna
Skaistumkopšana, sports
IT, komunikācijas, mediji
Biznesss un finanses
Auto, loģistika
Nekustamais īpašums
Viesnīcas un tūrisms
Tukšs uzņēmums
Cita nozare
Atzīmēt visas nozares
Vēlos saņemt informāciju par
Biznesu
Iekārtām
Vēlamais investīciju apmērs vienā uzņēmumā (EUR)
Investīciju ģeogrāfija
Piemēram, Rīga, Jelgava
Reģistrācijas informācija
Lietotāja veids*
Jauns lietotājs
Esošs lietotājs
E-pasts *
Parole *
Parole atkārtoti *
Drošības kods *
Reģsitrācijas priekšrocība

Reģistrēti investori uz savu epastu saņems investīciju un iegādes darījumus izvēlētajās nozarēs. Tāpat reģistrēti investori saņems investīciju piedāvājumus, kurus to iesniedzēji atzīmē kā "tikai reģistrētajiem investoriem".

Investora norādītā informācija ir pieejama tikai portāla īpašnieka SIA BIZON CAPITAL ieceltam portāla administrātoram, kurš ir parakstījis atsevišķu konfidencialitātes līgumu par šo datu aizsardzību. Iegūtā datu bāze netiks ne publiskota, ne nodota jebkādām trešām personām. Lai uzturētu portāla kvalitāti, portāla administrācija var veikt investoru kvalifikāciju apstiprināšanu, veicot izvēlētas aptaujas un pārbaudot iesniegto datu atbilstību, dzēšot profilus, kas norādījuši fiktīvu informāciju. Jebkādu papildus jautājumu gadījumā saistībā ar datu drošību un reģistrāciju, lūdzu zvaniet uz 67612565. 

Papildus informācija

Sniedzot papildus informāciju par savām investīciju vēlmēm, investoriem tiks piedāvāta iespēja saņemt tikai investīciju piedāvājumus, kas atbilst norādītajām interesēm. Katrs investors tiks apzināts un informācija par pieteikumu apstiprināta.

Investoru ziņojumi

Investoru ziņojumi tiek izsūtīti investoriem ik mēnesi un tie apkopo portāla populārākos sludinājumu no visām nozarēm, piedāvā SIA BIZON CAPITAL vērtējumu par interesantāko mēneša piedāvājumu, kā arī satur citu investoriem aktuālu informāciju, piemēram, investoru forumu, noderīgu rakstu saites utml.